Sitenize Reklam Alabileceğiniz En İyi Reklam Firmaları

BURADASIN

Merhabalar,

Bu yazımda sevgili Webmaster meslektaşlarımla uzun yılların verdiği tecrübe ile web sitelerine reklam alabilecekleri en iyi, en çok kazandıran ve ödeme sorunu olmayan reklam firmalarını paylaşacağım. Sizde aşağıda paylaşacağım reklam firmalarıyla gönül rahatlığıyla çalışarak ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle reklam firması arayışına girmeden önce sitenizin ne tür yayın yaptığını bilmemiz gerekiyor. Eğer web siteniz legal ise, hiç bir uğraşa girmeden Google Adsense’e başvurup buradan reklam alabilirsiniz. Ama eğer siteniz legal değilse (Film, Program indirme, Video izleme, Yetişkin içerik) yinede reklam alabileceğiniz firmaları aşağıda sizlerle paylaştım. Ayrıca reklam firmalarına 10 üzerinden puanlarda verdim.

1.) Ero-Advertising (10/8)

Bir çok sitemde kullandığım ve halen kullanmaya devam ettiğim yabancı bir reklam firması. 2 senedir kullanıyorum ve ödemelerimi sorunsuzca alıyorum. Ayrıca hite göre verdiği meblalarda bir hayli yüksek. Tek sorunu PayPal kapandığından beri ödeme almak biraz zorlaştı, ödemeleri Euro bazında yaptığından ya Paxum kullanmak yada Euro (Döviz) hesabı açtırmak zorundasınız.

2.) Popads (10/6)

Ero-Advertising gibi güvenilir bir firma. Bu firmayıda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ödemeleri dolar bazında yapıyor ve Paxum harici bir kaç firma ile daha çalışıyor. Ero-Advertising’ten daha fazla bir kitlenin kullandığını söyleyebilirim fakat ben uzun süre kullanmadım.

3.) Reklambiz (10/4)

Diğerlerine göre bir Türk firması olmasıyla dikkat çekiyor. Şu anda çok fazla Webmaster tarafından tercih edildiği için listeme ekleme gereği duydum fakat daha önce kullanmadım.

4.) Webmaster Forumları

R10, WMaraci gibi Webmaster forumlarında satış konuları açarak sitenizin reklam bölümlerini şahıslara birebir olarak satabilirsiniz. Bu biraz uğraşlı olsada en güvenilir yoldur.

Bu yazımızda sizlerle kısaca ödeme sıkıntısı olmadan ve hite göre iyi paralar veren reklam firmalarını paylaştık. Bir sonraki yazımızda web sitelerinin en çok para kazandığı “Mobil Reklam” nedir? Nasıl alınır? Ve en güvenilir mobil reklam siteleri nelerdir? gibi bilgileri paylaşacağız, takipte kalın.


Sitenize Reklam Alabileceğiniz En İyi Reklam Firmaları Etiketleri

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


TemaHEX